• سافت افزار - توافق‌نامه‌ی ثبت نام

  به نام خدا
  توافق نامه ثبت نام و فعالیت در سایت
  از اینکه شما این سایت را برای فعالیت انتخاب کردید به خودمان میبالیم. به لحاظ راحتي کاربران و همنچنین ایجاد محیطی سالم ما قوانین زیر را وضع کردیم و تمامی کاربران موظف اند توافق نامه ی زیر را بدقت مطالعه نموده و از آن پیروی کنند. در صورت مشاهده ی هر گونه محتوای مغایر با قوانین مسئولين سايت حق دارند با کاربر خاطی برخورد کرده و در برخي مواقع اكانت آن کاربر را از سايت حذف نمايند. اين قوانين به صورت کامل در زير منتشر شده اند و ممكن است در هر زمان تغيير كنند.

  1. کاربران مي بايست در هنگام ثبت نام در سايت ، از کلمات مناسب جهت استفاده در نام کاربري خود استفاده نمايند.
  2. در هنگام ارسال موضوع و بطور کلی هر نوع پیامی باید از محتوای مناسب استفاده نمايند. بی احترامی و توهین به کاربران، اسپم، ارسال مطالب غیراخلاقی،تبلیغات و... ممنوع میباشد.
  3. در هنگام ایجاد موضوع جدید یا مطرح کردن سوالات خود میبایست عنوان و انجمن مناسب انتخاب کنند.
  4. کاربران میبایست پیرو قانون کپی رایت باشند. قرار دادن نرم افزارهای کرک شده، بحث در مورد کرک از دید منفی، استفاده از مطالب و منابع دیگر وبسایت ها بصورت غیر قانونی اکیدا ممنوع میباشد.
  5. مباحث مربوط به هک، بد افزار و...(از دید منفی) و مسائلي که باعث آزار و اذيت ديگران شود اکيدا ممنوع مي باشد.
  6. مباحث مربوط به آنتی سانسورها و انتشار هر ترفند یا ابزاری که که باعث عبور از سیستم فیلترینگ شود ممنوع میباشد.
  7. مسئولیت تمام محتوای ارسالی کاربران به عهده خودشان است.
  با خواندن اين قوانين شما مسئوليت رفتار و ارسالهاي خود را در سايت به عهده خواهيد گرفت. در صورتی که سوالی برایتان پیش آمده میتوانید میتوانید از بخش تماس با ما در ارتباط باشید. اميد به اينکه با به کارگيري قوانين سايت و دستورالعملهايي که در آينده به آنها اضافه خواهد شد بتوانيم رضايت شما کاربر گرامي را جلب کنيم, به اميد ساعات خوش در هنگام مشاهده اين سايت براي شما.

  با احترام
  مدیریت سافت افزار
  آخرین ویرایش: آبان ۱۳۹۳

  با ثبت نام شما در این انجمن و ادامه‌ی این مرحله، شما با قوانین بالا و موارد دیگری که تیم مدیریت تعیین کرده است موافقت می‌کنید. آیا با این موارد موافق هستید؟