• چین بزرگترین بازار مصرف تبلت تلفن هوشمند
  #1
  Note 
  [FONT=arial]محققان پیش بینی کرده اند که از اوایل سال آینده میلادی، چین به عنوان بزرگ ترین کشور استفاده کننده از گوشی های هوشمند تبدیل خواهد شد.

  [/FONT]

  [FONT=arial] [/FONT][FONT=arial] در حالی که تاکنون جایگاه نخست استفاده از گوشی های هوشمند در اختیار ایالات متحده آمریکا بوده، اما انتظار می رود این جایگاه از اوایل سال آینده در اختیار چین قرار گیرد و آمریکا در مقام دوم جای خواهد گرفت.[/FONT]

  [FONT=arial] [/FONT][FONT=arial] کارشناسان می گویند، آمریکا ممکن است نتواند این جایگاه را از چینی ها باز پس گیرد، چرا که با توجه به جمعیت 1.3 میلیارد نفری در مقابل 313 میلیون نفر، آمریکا شانس چندان زیادی در این میان نخواهد داشت.
  گزارش ها حاکی است، اوایل سال جاری میلادی کشور چین 330 میلیون کاربر موبایل داشت که از طریق گوشی هوشمند خود از خدمات اینترنت موبایلی بهره می بردند که این رقم معادل 79 درصد کاربران موبایلی این کشور است.
  اواخر سال گذشته تعداد مشترکان اینترنت موبایلی چین با رشد سالانه 18.1 درصدی به 419.9 میلیون نفر رسید و 74.5 درصد از کل کاربران اینترنتی این کشور را مشترکان شبکه موبایلی تشکیل دادند.
  به طور میانگین هر کاربر چینی که از خدمات اینترنت موبایلی بهره می برد، روزانه 124 دقیقه با گوشی خود به اینترنت متصل می شود.
  براساس آمار منتشر شده، 84.6 درصد از کاربران اینترنت موبایلی چین اعلام کردند که طی 6 ماه گذشته هیچ هزینه ای برای خرید دستگاه اینترنتی جدید پرداخت نکرده اند و در مقابل 14.7 درصد از آن هایی که گوشی هوشمند داشتند توضیح دادند که در این دوره زمانی برای خرید ابزارها و محتوای مورد نظر خود پول داده اند.
  در این میان تنها 13.2 درصد کاربران اینترنتی موبایلی از گوشی خود برای پرداخت قبوض یا خریدهای آنلاین استفاده کردند.
  [/FONT]

  چطور امضا کنم؟  Huh
  پاسخ
  ایجاد موضوع جدید   پاسخ به موضوع  

  کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:   1 مهمان