• به تیم ایرانی رای بدهید!
  #1
  Note 
  تیمی از ایران با بنام Keepacy در در رقابت استارتاپها از تهران انتخاب شده و وارد رقابت جهانی شده است که در صورت رای آوردن در دور اول با سرمایه گذاری گوگل پیاده سازی ایده انجام میشود. این ایده که از دغدغه های همه ما از جمله خود من است روی موضوع روز دنیا تمرکز کرده ، یعنی حفظ حریم شخصی یا Privacy. الان این تیم با رای شما میتونه در دور بعدی رقابتها شرکت کنه و برای ما افتخار آفرین بشه. برای رای دادن به این طرح کافی است لینک زیر را دنبال کنید:

  Global Startup Battle - Engage your communities

  راهنمای رای دادن در این آدرس است : Global Startup Battle - Engage your communities

  خلاصه طرح استارتاپ :

  وقتی شما به هر دلیلی گوشی موبایل خود را در اختیار دیگران قرار می دهید (تماس فوری ، ارسال SMS ، کنجکاوی در خصوص گوشی جدید شما و ...) این نرم افزار به شما کمک می کنه اطلاعات شخصیتون رو از دید اون شخص پنهان کنید .

  ‏Keepacy یه برنامه برای موبایله که به شما امکان میده بخش های خاصی از موبایل را پنهان کنید ، مثلا از لیست Contact موبایل خود چند نفر را انتخاب کرده و SMSهای ارسالی و دریافتی از آنها ، تماس های خروجی و ورودی به آنها پنهان شود .

  یا اینکه از گالری ، بخش عکس های شخصی رو پنهان کنید .

  شخصی که گوشی شما رو میگیره متوجه نمیشه که محدودیتی اعمال کردید ، چرا که علامت قفل یا چیز دیگری نمایش داده نمیشه و صرفا اطلاعات انتخابی شما (آلبومی از گالری ، مخاطبی از لیست تماس ها و ... ) پنهان می شه .

  و فعال کردن این قابلیت تنها با Pattern خاص انجام میشه ، یعنی شما برای گوشی خود رمزی گذاشتید و برای این قابلیت رمز دیگری ، وقتی رمز دیگری را میزنید که از قبل تعریف کرده اید ، گوشی بصورت اتوماتیک وارد این وضعیت میشه و شخص متوجه این تغییر نمیشه.

  اونها تمام ایرانی ها رو هم تیمی های خودشون میدونن .

  ایده برتر ششمین استارتاپ ویکند تهران - Keepacy (فارسی)

  Keepacy , Global Startup Battle, Startupweekend Tehran Nov 20-22 - YouTube

  چطور امضا کنم؟  Huh
  پاسخ
  ایجاد موضوع جدید   پاسخ به موضوع  

  کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:   1 مهمان