• مهدی امیری مدیرعامل جدید همکاران سیستم
  #1
  Note 
  در نشستی که با حضور ۱۰۰ تن از مدیران گروه همکاران سیستم از سراسر کشور برگزار شد، مهدی امیری حکم مدیرعاملی شرکت همکاران سیستم را از هیات مدیره این شرکت دریافت کرد.
  شهریار رحیمی، مدیر عامل سابق و نائب رئیس هیات مدیره شرکت همکاران سیستم، در سخنانی در ابتدای این مراسم گفت:
  «بنیانگذاران کار آفرین همکاران سیستم ۲۵ سال قبل نهالی را کاشتند که خوشبختانه امروز به درختی پربار و با قامتی برافراشته تبدیل شده است. در این مسیر، استراتژی همکاران سیستم در عرصه منابع انسانی همواره جذب جوانان مستعد بوده است. این جوانان در پرتو فرهنگ همکاران سیستم به نیروهای ارزشمندی برای صنعت IT کشور تبدیل شده اند.»

  [تصویر: dsc_3856.jpg]

  ​شهریار رحیمی که بیش از ده سال مدیرعاملی بزرگ ترین شرکت نرم افزاری ایران را برعهده داشته است از مهدی امیری به عنوان یکی از این نیروهای ارزشمند نام برد که امروز به مدیری با تدبیر، منصف،  دقیق و  مشتری مدار تبدیل شده و با تفکر اقتصادی که در صنعت نرم افزار دارد، مصمم به پیشرفت همکاران سیستم در دوره جدید است.
  در ادامه این مراسم مهدی امیری، مدیرعامل همکاران سیستم گفت: «بنا دارم که همکاران سیستم را به سطحی ارتقا بدهیم که موفق ترین شرکت نرم افزاری خاورمیانه باشد. پایه قراردادن مشتری به عنوان سرمایه اصلی، سرمایه گذاری روی محصولات جدید، اعتقاد به عملی کردن ایده ها، حرفه ای گری، توجه ویژه به افراد با عملکرد بالا و اشتیاق متفاوت بودن، اصولی ست که می تواند فعالیت تیمی ما را تقویت کند و رسیدن به اهداف بزرگ را تسریع بخشد.»
  وی همچنین با اشاره به نقاط تمرکز همکاران سیستم در سال آینده گفت: « افزایش سطح رضایت مشتریان از محصولات و خدمات، توسعه منابع انسانی، ارتقاء سیستم های مشتریان به نسل جدید محصولاتمان (راهکاران) برای مدیریت بهینه منابع سازمانی است، ورود به بازارهای خاورمیانه و ایجاد فضای همکاری مشترک با شرکت های خارجی، از مهم ترین نقاط تمرکز همکاران سیستم برای توسعه شرکت خواهد بود.»

  [تصویر: dsc_4064.jpg]

  محمود نظاری، رئیس هیات مدیره همکاران سیستم نیز گفت: «نقش همکاران سیستم در صنعت نرم افزار کشور، تنها تولید نرم افزار نبوده بلکه برقراری ساز وکار ایجاد و اداره شرکت های بزرگ IT کشور، توسعه فرهنگ استفاده از IT در بنگاه های اقتصادی و پرورش تیم بزرگی از مدیرانِ توسعه بخش این صنعت، دستاوردهای ملی ما در طی سال های اخیر بوده است.


  مهدی امیری نیز به عنوان یکی از درخشان ترین مدیران پرورش یافته این مکتب، نقش مهمی در ایجاد تحولات بزرگ در همکاران سیستم خواهد داشت و از نگاهی دیگر موفقیت های او سهم موثری در پیشرفت صنعت نرم افزار کشور خواهد داشت.»
  نظاری که خود نیز اولین مدیرعامل همکاران سیستم بوده است با اشاره به تلاش های شهریار رحیمی در سمت مدیرعاملی همکاران سیستم گفت: «طی این ده سالی که شهریار مدیرعامل شرکت بود از جهت وسعت بازار و توسعه شرکت ما به موفقیت های بزرگی دست یافتیم و درآمد شرکت حدود ۶۰ برابر شد. همچنین ویژگی های او مانند سخت کوشی و صبوری که جزو سرمایه های فردی اوست تبدیل به سرمایه همه ما شد.»

  [تصویر: dsc_4095.jpg]

  گفتنی است مهدی امیری، ۱۲ سال است که در همکاران سیستم مشغول فعالیت است. وی کار خود در را از سال ۱۳۸۰ در این شرکت به عنوان برنامه نویس ارشد آغاز کرد و طی ۱۲ سال گذشته، عملکرد موفقی در جایگاه هایی چون سرپرستی تیم های تولید، معاونت تولید، مدیریت تولید، عضو هیات مدیره شرکت های زیرمجموعه، عضویت هیات مدیره گروه و قائم مقامی مدیر عامل همکاران سیستم داشته است.
  منبع :  آی تی ایران

  چطور امضا کنم؟  Huh
  پاسخ
  ایجاد موضوع جدید   پاسخ به موضوع  

  موضوعات مرتبط با این موضوع...
  موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  Note سیستم مورد نیاز ‪Mortal‬ ‎Kombat‬ X اعلام شد Sajjad95 0 871 05-02-2015 ساعت 04:29
  آخرین ارسال: Sajjad95
  Note نسخه ی بتای سیستم عامل آیفون آمد THE KNIGHT 0 374 27-07-2014 ساعت 09:06
  آخرین ارسال: THE KNIGHT
  Note طراحی سیستم های امنیتی جدید بدون رمز عبور THE KNIGHT 0 379 18-07-2013 ساعت 16:43
  آخرین ارسال: THE KNIGHT
  Note سیستم عامل اندروید روی خودروهای آینده! Hossein-McLaren 0 481 09-01-2013 ساعت 02:40
  آخرین ارسال: Hossein-McLaren
  Note حذف جاوا از روی اكثر سیستم های Mac توسط اپل Microsoft Man 0 426 21-10-2012 ساعت 11:48
  آخرین ارسال: Microsoft Man
  Note ساخت سیستم عامل ضد بدافزار توسط كسپراسكای THE KNIGHT 0 438 17-10-2012 ساعت 22:12
  آخرین ارسال: THE KNIGHT
  Note لینک صحفه اطلاع از الوده بودن سیستم به ویروس DNS changer bat hacker 0 490 08-07-2012 ساعت 14:27
  آخرین ارسال: bat hacker
  Note دور جدید حملات هکرها به سیستم عامل های اپل bat hacker 0 421 07-07-2012 ساعت 11:06
  آخرین ارسال: bat hacker

  کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:   1 مهمان