• فتوشاپ سه بعدی میشود
  #1
  Note 
  شرکت Adobe روی نرم افزار مشهور و کاربردی Photoshop CC تمرکز فراوان کرده است و قصد دارد نسخه ویژه ای از این نرم افزار را عرضه کند که به کمک آن می توان فایل های مناسب با چاپگرهای سه بعدی تولید کرد.
  آن دسته از افرادی که با این نرم افزار کار می کنند از این پس به راحتی می توانند طراحی های سه بعدی خود را تصحیح کنند، از آن ها نسخه پیش نمایش بگیرند و پس از آماده سازی، طراحی خود را از طریق Photoshop CC به چاپگر سه بعدی انتقال دهند.
  عرضه نسخه ویژه فتوشاپ مخصوص چاپگرهای سه بعدی قسمتی از به روزرسانی گسترده در بخش طراحی Creative Cloud و ابزارهای تصویربرداری این نرم افزار محسوب می شود.
  شرکت Adobe اعلام کرد که به منظور آسان سازی در فرآیند چاپ طرح های سه بعدی با شرکت تولیدکننده چاپگرهای سه بعدی MakerBot، شرکت تولیدکننده مواد اولیه سه بعدی Shapeways و شرکت Sketchfab ارایه کننده خدمات آنلاین برای مشاهده سه بعدی طرح ها در سایت اینترنتی Behance همکاری هایی را انجام داده است.
  «اندی لاوتا» (Andy Lauta) مدیر تولید مرکز فتوشاپ در شرکت Adobe گفت: «در بازار ابزارهای سه بعدی که کاربران سعی می کنند فناوری های چاپی سه بعدی و دستگاه های چاپگر سه بعدی را در اختیار داشته باشند، عرضه این نرم افزار که به راحتی روی رایانه های خانگی هم نصب می شود یک نقطه عطف به حساب می آید».
  او در ادامه توضیح داد: «ما فناوری چاپگرهای سه بعدی را به عنوان یک کسب وکار مبتنی بر محتوا مشاهده می کنیم و معتقدیم که نرم افزار جدید ما به عنوان یک ابزار کاربردی برای تولید سریع محتوا مورد استفاده قرار می گیرد. ما به کاربران خود امکان می دهیم در هسته مرکزی فعالیت های خود به راحتی بتوانند این محتوای سه بعدی را تولید کنند و آن ها را با چاپگرهای سه بعدی انطباق دهند».
  در این به روزرسانی کاربران بیش از ۲۰ قابلیت جدید در نرم افزارهای Photoshop، Illustrator و InDesign در اختیار می گیرند و به بیش از ۸۰۰ فونت جدید Typekit و همچنین ابزارهای به روزرسان مخصوص طراحی Muse Web دسترسی پیدا می کنند.

  منبع: همکاران سیستم

  چطور امضا کنم؟  Huh
  پاسخ
  ایجاد موضوع جدید   پاسخ به موضوع  

  موضوعات مرتبط با این موضوع...
  موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  Note اپراتور خود را بدون تغییر شماره موبایل تغییر دهید THE KNIGHT 0 344 17-07-2014 ساعت 12:01
  آخرین ارسال: THE KNIGHT
  Note توئیتر اوباما هک شد! THE KNIGHT 0 375 29-10-2013 ساعت 12:18
  آخرین ارسال: THE KNIGHT
  Note آیا شبکه ملی می تواند سدی در برابر جنگ سایبری باشد؟ Saeed-N 0 351 08-09-2012 ساعت 14:23
  آخرین ارسال: Saeed-N
  Note فتوای تحریم شکلک های موبایل Stack OverFlow 0 360 23-08-2012 ساعت 22:06
  آخرین ارسال: Stack OverFlow

  کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:   1 مهمان