• سقوط اپل
  #1
  Note 
  «فِرد ویلسون» (Fred Wilson) یکی از بزرگان سرمایه گذاری در حوزه فناوری اعلام کرد که اپل از موقعیت عالی خود نزول می کند و طی ۶ سال آینده نام آن حتی در جمع ۳ شرکت بر تر جهان هم دیده نمی شود.
  ویلسون نظرات خود را طی گفت وگو با «مایکل آرینگتون» (Michael Arrington) بنیانگذار مرکز TechCrunch اعلام کرد. ویلسون که بنیانگذار و از مدیران مرکز سرمایه گذاری Union Square Ventures محسوب می شود، از ابتدا به واسطه سرمایه گذاری روی پروژه های بزرگ و شرکت های عرضه کننده خدمات اینترنتی مانند Kickstarter ،Foursquare و توئیتر شهرت فراوان داشت.
  وی گفت: «من فکر می کنم که شرکت اپل بیش از اندازه روی سخت افزار تمرکز کرده است و باید گفت که سخت افزار در حال تبدیل شدن به یک کالای معمولی است.»
  وی در ادامه اظهار داشت: «شرکت اپل در حوزه خدمات پردازش ابری حرفی برای گفتن ندارد و آنچه که در حوزه خدمات ابری ارایه می کند اصلا مناسب نیست و بر این اساس من معتقدم که آن ها هیچ تفکری در زمینه داده ها و فضای پردازش ابری ندارند.»
  شرکت اپل این روز ها در حال ساخت مرکز مهندسی سخت افزار در نزدیکی دانشگاه مرکزی فلوریدا است و نیروهای فراوانی را جذب این مرکز می کند. این شرکت همچنین دو شعبه در اورلاندو و یک شعبه در آلتامونته دارد.
  ویلسون گفت که بر ترین شرکت های حوزه فناوری در سال ۲۰۲۰ میلادی گوگل و فیس بوک هستند که البته هنوز به درستی مشخص نیست سومین شرکت در این زمینه کدام مرکز خواهد بود.

  منبع: همکاران سیستم

  چطور امضا کنم؟  Huh
  پاسخ
  ایجاد موضوع جدید   پاسخ به موضوع  

  کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:   1 مهمان