• انسان های آهنین
  #1
  Note 
  در نسخه جدید سری بازی های Gears of War به 15 سال قبل از نسخه اول می رویم. شخصیت هایی که در این نسخه می بینیم، برای ما آشنا خواهند بود، اما جوان تر هستند و بعضی از آن ها چهره های جدیدی هستند که قبلاً آن ها را ندیده بودیم. تا اینجای کار می دانیم که 2 شخصیت کول (Cole) و بیرد (Baird) در بازی حضور دارند، اما احتمالاً شخصیت های دیگر را نمی شناسید. در این مطلب به معرفی این شخصیت های جدید می پردازیم تا شما با این بازی ارتباط بیشتری برقرار کنید.


  [تصویر: baird-610.jpg]

  نام: دیمون بیرد (Damon Baird)

  قد: 6 فوت

  وزن: 190 پوند

  ما برای اولین بار، بیرد را در بازی Gears of War: Judgment مشاهده کردیم که فرماندهی گروهی به نام Kilo Squad بر عهده داشت که با تهدید جدید Lucastها مبارزه می کنند. نکته جالب برای طرفداران، این بود که او هنوز اخلاق گذشته اش را دارد و با تغییراتی که داشته، همان فردی است که در Gears of War 3 حضور داشت. او از اینکه توانسته رهبری گروهی از نیروهای COG را بدست بگیرد، بسیار خوشحال است و از این رو قصد دارد یک فرمانده خوب باشد.

  [تصویر: cole-610.jpg]

  نام: آگوستوس کول (Augustus Cole)

  قد: 6.2 فوت

  وزن: 230 پوند

  تا دو ماه قبل از اینکه Lucastها به سیاره Sera حمله کنند، کول در زمین های مسابقه، مشغول بازی کردن بود. او یک ورزشکار معروف بوده و به همین دلیل به Cole Train معروف شده است. او به سرعت به بهترین دوست بیرد تبدیل می شود، اما کول برای روزهایی که ورزش می کرده و شهرت داشته، دلتنگ شده است. ورزش زندگی دوم او بوده که روزی تمام وقتش را به خودش اختصاص می داده است.

  [تصویر: sofia-610.jpg]

  نام: سوفیا هندریک (Sofia Hendrik)

  قد: 5.7 فوت

  وزن: 135 پوند

  قبل از اینکه Lucastها به ساحل Halvo حمله کنند، سوفیا به عنوان یکی از نیروهای Onyx Guard تمرین دیده است. زمانی که ترس او از جنگ از بین می رود، به نیروهایی که با Lucastها مبارزه می کنند، می پیودند. او در زمان جنگ با مشکلات زیادی مواجه می شود و افکار مختلفی درباره این جنگ و شکل مبارزه ها به ذهنش راه پیدا می کنند.

  [تصویر: garron-610.jpg]

  نام: گارون پادوک (Garron Paduk)

  قد: 6.1 فوت

  ورزن: 215 پوند

  پادوک از بخش دیگری از جنگ Pendulum می آید. او برای Union of Independent Republic مبارزه می کرده و پس از مدتی به خانه اش در Gorasnaya می آید که متوجه می شود آنجا هم مورد حمله Lucastها قرار گرفته است. نیروهای COG با موفقیت می توانند پادوک را از شهر نجات دهند. البته آن ها در ابتدا قصد داشته اند که او را زندانی کنند، اما پادوک به آن ها می گوید که می تواند در مبارزه با Lucastها مفید باشد و به همین دلیل به یکی از نیروهای COG تبدیل می شود.

  [تصویر: loomis-610.jpg]

  نام: ازرا لومیس (Ezra Loomis)

  قد: 6.4 فوت

  وزن: 220 پوند

  او سرهنگ نیروهای COG است. لومیس بر این باور است که باید همه چیز را با نظم و ترتیب خاصی انجام داد تا بتوان به هدف رسید. لومیس در تمام دوران زندگی اش، یک فرد نظامی بوده و چندان به جان شهروندان و افراد غیر نظامی اهمیت نمی دهد. او از جمله افرادی است که نمی تواند در شرایط بحرانی تصمیم های درست بگیرید و نظرهای تاکتیکی او در جنگ ها نیز اصلاً خوب نیستند و مشکلات بیشتری برای انسان ها به وجود آورده است. او تمام تصمیماتش را با توجه به کتابی که در اختیار دارد، انجام می دهد. در طول بازی کار به جایی می رسد که گروه Kilo Squad روبروی آن قرار می گیرند!

  هر وقت زندگی یه ضربه بهت زد اروم لبخند بزن و بهش بگو :جوجه همه ی زورت همین بود:24:


  [SIGPIC][/SIGPIC]
  پاسخ
  ایجاد موضوع جدید   پاسخ به موضوع  

  کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:   1 مهمان