• رتبه اول ارسال اسپم در دنيا به هند رسيد
  #1
  Note 
  4 مرداد 1391 - همکاران سیستم- گزارش یک موسسه پژوهشی نشان می دهد کشور هند در زمینه ارسال اسپم به کاربران ایمیل رتبه اول را داراست.

  این گزارش نشان می دهد از هر ۱۰ اسپمی که به ایمیل افراد در سراسر جهان ارسال می شود، یکی از کشور هند ارسال می شود.

  به گزارش وب سایت zdnet، داده های جمع آوری شده توسط موسسه سوفوس نشان می دهد که کشور هند اولین مسئول ارسال اسپم به ایمیل کاربران در سراسر جهان است. گزارش سوفوس نشان می دهد بیش از یک دهم اسپم ها در سراسر جهان از هند ارسال می شوند.

  بنا بر این گزارش، نزدیک به ۶۰ درصد از اسپم ها فقط از ۱۲ کشور ارسال می شود. ۱۱.۴ درصد از اسپم ها از کشور هند ارسال می شود و کشورهای ایتالیا (۰.۷ درصد)، کره جنوبی (۶.۷ درصد)، آمریکا (۶.۲ درصد)، ویتنام (۵.۸ درصد) و برزیل (۴.۴ درصد) در این زمینه در رتبه های بعدی قرار دارند. کشورهای پاکستان، چین، فرانسه، روسیه، لهستان و تایوان نیز از جمله این ۱۲ کشور هستند. ۴۰ درصد از اسپم ها نیز از دیگر کشورهای جهان ارسال می شود.

  کشور هند در سه ماهه چهارم سال ۲۰۱۱ نیز در زمینه ارسال اسپم رتبه اول را دارا بود. گرچه بیشترین اسپم ها از کشورهای آسیایی ارسال می شود، اما جالب اینجاست که در اکثر این اسپم ها نه کالاهای آسیایی تبلیغ می شود و نه ارسال کنندگان اسپم ها ساکن آسیا هستند؛ فقط این اسپم ها از برخی رایانه های کشورهای آسیایی ارسال می شوند که بخشی از یک بوت نت ارسال اسپم هستند.

  یکی از سخنگویان موسسه سوفوس گفته است: هکرهای شرور به رایانه هایی که پشتیبانی امنیتی چندانی از آن ها صورت نمی گیرد، نفوذ می کنند و به آن ها فرمان ارسال اسپم می دهند، بی آنکه صاحب رایانه متوجه این مسئله شود. هر کسی موظف است مطمئن شود که رایانه تحت مک یا ویندوزش در برابر چنین حملاتی مقاوم است. اگر افراد مراقبت امنیت رایانه خود نباشند، به سادگی باعث تشدید مشکل اسپم در جهان می شوند.

  چطور امضا کنم؟  Huh
  پاسخ
  ایجاد موضوع جدید   پاسخ به موضوع  

  موضوعات مرتبط با این موضوع...
  موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  Note لقب پولدارترین موبایل ساز دنیا به سامسونگ رسيد THE KNIGHT 0 322 24-07-2013 ساعت 17:47
  آخرین ارسال: THE KNIGHT
  Note شارژ تلفن همراه با اسيد فرميک THE KNIGHT 0 337 29-05-2013 ساعت 16:08
  آخرین ارسال: THE KNIGHT
  Note آسيب پذيری جاوا از سوی اوراکل برطرف شد THE KNIGHT 1 507 05-02-2013 ساعت 11:17
  آخرین ارسال: Behnam Designer
  Note روز سرنوشت اپل و سامسونگ از راه رسيد Stack OverFlow 0 365 23-08-2012 ساعت 22:08
  آخرین ارسال: Stack OverFlow

  کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:   1 مهمان