• دانلود انجمن ساز مهتاب Luna نسخه 1.1.1
  #1
  [تصویر: window.png]

  انجمن ساز مدرن نرم افزاری است كوچك ، ساده ولی قدرتمند برای راه اندازی تالارهای گفتگوی شما ، این نرم افزار تحت مجوز GPL نسخه 3 میباشد. 

  انجمن ساز مدرن پروژه ای است در واكنش پیشرفت و توسعه بسیار آهسته نرم افزار FluxBB ، این نرم افزار فلاكس نسخه 1.4 و رفع عیبها و توسعه نسخه 1.5 آن را پایه قرار داد تا نسخه 1.6 انجمن ساز مدرن به وجود بیای . 
  در نسخه 2 انجمن ساز مدرن بیشتر تمركز بر روی هسته آن و انتقال به Bootstrap بود كه در نسخه 2.2 به این موفقیت دست پیدا كرد.
  در نسخه های بعدی انجمن ساز طراحی های جداول و كاملتر كردن طراحی ها ، ظاهری مدرن تر با رنگهای تازه تری به این نرم افزار داد.
  نسخه 3 این انجمن ساز یك ارتقاء عمده به حساب می آید، تمركز توسعه دهندگان این نرم افزار بیشتر بر روی ویژگی های موجود و بهبود بخشیدن بر روی كارایی آنها میباشد ، ویرایشگر قدیمی و ساده را حذف و بجایش یك ویرایشگر WYSIWYG استفاده شد ، محیط مدیریت یا داشبورد بهبود بخشیده شد.
  در نسخه 3.1 نمای انجمن بهبود بخشیده شد و در نسخه 3.2 نمای موضوع و انجمن صورت مدرن تری به خود گرفت ، چیزهای كوچكی مثل مسیر سایت و پروفایل كاربری بهبود بخشیده شد.

  به هر حال یك انجمن ساز زیبا بدون اینكه نتوان طرح و رنگش را عوض كرد بنظر نا امید كننده می آید كه در نسخه 3.3 این انجمن ساز تمركز بر روی بهبود بخشیدن سیستم استایل و تغییر در طراحی این انجمن ساز بود . همچنین قسمت مدیریت هم بهبود بخشیده شد و طرح آن نیز عوض شد. 
  نسخه های بعدی به روز رسانی های بزرگ و كوچك برای این انجمن ساز است و همچنین چند ویژگی كوچكی نیز اضافه شد .
  با توسعه نرم افزار Luna مهتاب همچنان بروز رسانی های انجمن ساز مدرن متوقف نشده، مدرن نسخه 3.5 بعد از توسعه مهتاب شروع شد و انتشار نسخه 3.6 مدرن به همراه اولین رونمایی مهتاب همراه شد.
  هم اكنون توسعه دهندگان انجمن ساز مدرن در حال كار بر روی سیستم جدید و نسل جدیدتر انجمن ساز خود هستند. مهتاب یك بازنویسی كامل از هسته و شروع برنامه نویسی از صفر میباشد. همچنین شماره نسخه به 0.0 بر خواهد گشت. در حال حاضر آخرین نسخه انجمن ساز مدرن 3.7 می باشد. با توجه به صحبت های مدیر کل انجمن ساز های مدرن و مهتاب، انجمن ساز مهتاب بسیار فابل انعطاف تر و بهینه تر از انجمن مدرن است. توسعه انجمن ساز مدرن نیز بعد از نسخه 3.7 متوقف شده است.
  زیبایی و ساده بودن انجمن ساز مهتاب و همچنین بارگذاری سریع تر نسبت به نسخه های پیشین این انجمن، چند دلیل است برای کسانی که به دنبال تفاوت و خاص بودن میگردند.
  نسخه 1.1.1 انجمن ساز مهتاب توسط بنده (رامتین جوکار) ترجمه و راست چین شده است.(البته بیشتر ترجمه آن از نسخه ابتدایی بتا از سایت getluna.ir است می باشد.)
  دانلود نسخه 1.1.1 انجمن ساز مهتاب 100درصد پارسی
  انجمن پشتیبانی پارسی انجمن ساز مهتاب و مدرن
  سایت سازنده مهتاب

  آخرین ویرایش: 18-07-2015 ساعت 11:35، توسط The Arrow
  See your dreams every where  and every time , try to remember your dreams because a man lives with his dreams forever
  پاسخ
  #2
  خسته نباشید.
  در نگاه اول بسیاز زیبا و عالیه. امکان تبدیل از بقیه انجمن سازها به لونا هست؟ ئوسته های دیگه هم داره؟ باید امتحانش کنم  Big Grin

  مردم دنیا 10 دسته هستند: کسانی که باینری میفهمند و کسانی که باینری نمیفهمند !
  پاسخ
  #3
  نه متاسفانه همچین چیزهایی نداره، حتی پلاگین های خاصی هم نداره! قالب هم کلا دو تا داره که یکیش مثله سایت اصلیش هست و یکی دیگه هم مثله اینجاست.
  کلا خود مدیرش هم میگه که ساده هست. اما طبق تاپیک های کاربران، روی خیلی چیزها برای اضافه کردنش دارن کار میکنن. یکی از اونا پشتیبانی کامل از راست چین بودن هست (البته این رو توی نسخه بتا مهتاب داشت اما نمیدونم چرا وقتی فایل ترجمش شد po. برش داشتن.)

  See your dreams every where  and every time , try to remember your dreams because a man lives with his dreams forever
  پاسخ
  ایجاد موضوع جدید   پاسخ به موضوع  

  کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:   1 مهمان