سئو سایت: سئو برای ip کشور خاص
#1
سئو سایت: سئو برای ip کشور خاص

 
سئو برای IP کشور خاص و مشخص براساس الگوریتم جستجو محلی گوگل کار می کند. در واقع صفحه نتایج گوگل براساس موقعیت شما و IP شما لیستی از سایت ها را نشان می دهد. سایت هایی که با موقعیت مکانی کاربر تشابه دارند ارجحیت بیشتری دارند.

سئو خارجی و IP کشور
 
اگر بخواهید بر روی کلمه کلیدی بر روی دیگر زبان ها سئو را داشته باشید پس می بایست به گوگل موقعیت مکانی سایت خود را متناسب با همان کشور بشناسانید. در واقع باید طوری عمل نمایید که گوگل IP شما را با IP کاربران آن کشور یکاسن بداند. بدین منظور اقدامات زیر را می بایست انجام دهید.
[تصویر:  seo-content-best-mcseo.jpg]
محتوا در سئو سایت
زبان سایت متناسب با زبان کشور در سئو
 
اگر می خواهید در IP کشور خاص و سئو خارجی در کشور مشخص بالا بیایید پس زبان سایت خود را متناسب با زبان مردمان آن کشور بنویسید. در واقع محتویات خود را به زبان آن کشور تولید کنید. اگر شما می خواهید سئو خارجی را در کشور المان داشته باشد پس محتوای خود را به زبان المانی بنویسید.
 
قرار دادن آدرس در فوتر برای سئو
 
یکی دیگر از مواردی که می توانید برای شناساندن موقعیت خود به گوگل انجام دهید درج نمودن موقعیت مکانی و ادرس خود به گوگل می باشد. آدرس خود را به همراه کشور در فوتر بگذارید تا در تمامی صفحات تکرار شود. این تکرار می تواند در شناساندن بیشتر ادرس شما به گوگل کمک کند.
 
 
لینک سازی در سایت های آن کشور در سئو
 
از دیگر موارد لینک سازی و گرفتن بک لینک از سایت های آن کشور می باشد. برای اینکه در نتایج جستجو از کشور خاص قرار گیرید باید اعتبار خود را متناسب با IP همان کشور بیفزایید. در واقع می بایست سایت هایی از همان کشور را برای گرفتن بک لینک و لینک سازی انتخاب نمایید.

سئو
×23
پاسخ
ایجاد موضوع جدید   پاسخ به موضوع  

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  سئو سایت: چرا سایت شما به طور کامل از گوگل پاک شده است؟ alire7 0 274 04-09-2016 ساعت 13:43
آخرین ارسال: alire7
  آموزش آموزش بهینه سازی وبسایت anahitaparsa 0 273 11-08-2016 ساعت 15:26
آخرین ارسال: anahitaparsa
Note سایت افزایش بازدید ، افزایش ترافیک وب سایت farsweb 3 1,215 15-04-2015 ساعت 18:17
آخرین ارسال: REza mAX
Note www در آدرس سایت باشه یا نباشه؟ Babak98 5 1,567 11-03-2014 ساعت 09:41
آخرین ارسال: C0der

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:   1 مهمان