• آموزش نرم افزار FL Studio
  #1
  Note 
  امروزه اگر نگاهى به دور و اطراف خود بیاندازید، تأثیر غیرقابل انکار کامپیوتر و نفوذ آن را در زمینه هاى مختلف مشاهده خواهید کرد. اکنون دیگر حتى یک کاربر عادى خانگى مى تواند کارهایى را مانند ساخت و ویرایش صدا و تصویر انجام دهد که در گذشته انجام آن ها نیازمند امکانات، ابزار و دانش خاصى بوده است. در همین راستا تصمیم گرفته ایم که با معرفى نرم افزار Fruity Loops Studio شما را وارد دنیاى موسیقى دیجیتال کنیم.

  FL Studio مخفف (Fruity Loops Studio) یک ایستگاه کارى و کامپیوترى صوت دیجیتال (Digital Audio Workstation) مى باشد که توسط Didier Dambri، مؤسس شرکت نرم افزارى Image-Line ساخته شده است و از آن براى ساخت موسیقى هاى ریتمیک و بر پایه ى الگو (Pattern-Based) استفاده مى شود. عواملى مانند محیط کاربرپسندانه ى FL Studio، امکان ساخت سبک هاى مختلف موسیقى (Hip-Hop، Electronica، Techno و …) و عدم نیاز به دانش خاصى در زمینه موسیقى، سبب شده اند که این نرم افزار در میان دوستداران موسیقى دیجیتال شناخته شده باشد و کاربران تازه کار و حرفه اى را به سمت خود جذب کند.
  در این سلسله آموزش ها سعى شده است روند کار به گونه اى باشد که مخاطب صرفاً با منوهاى برنامه آشنا نشود و تنها پس از دنبال کردن چند شماره، خود این توانایى را داشته باشد که بصورت اولیه از این نرم افزار استفاده کند.
  در تهیه این مجموعه از بخش Help خود نرم افزار (نسخه ۷)، ویدئوهاى آموزشى شرکت سازنده ى این نرم افزار (Image line)، ویدئوهاى موجود در سایت YouTube، eBookهاى مختلف و تجربیات شخصى بهره برده ام. کارى که گمان مى کنم در زمان خود (و شاید تاکنون) کم سابقه بوده است.
  این آموزش ها براساس نسخه ى ۷ و بسته ى نهایى نرم افزار FL Studio مى باشد که البته ساختار کلى برنامه در نسخه هاى مختلف تفاوت چندانى ندارد و روند کار به گونه اى است که نسخه هاى بالاتر از ۵ را نیز شامل مى شود. بعلاوه در انتهاى هر قسمت، واژه نامه اى قرار گرفته است که معانى و مفاهیم اصطلاحات و عبارات بکار رفته در آن قسمت را شامل مى شود.

  برای دانلود نرم افزار کلیک کنید.

  کتاب آموزش گام به گام FL Studio پیوست شد/
  پسورد:
  کد:
  www.softafzar.net

  پاسخ
  ایجاد موضوع جدید   پاسخ به موضوع  

  کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:   1 مهمان