• آموزش نصب ویبولتین
  #1
  Note 
  ابتدا شما باید پکیج با بسته ویبولتین را دانلود کنید.
  اگر لایسنس قانونی دارید.به سایت اصلی ویبولتین یعنی VBulletien.org بروید و نسخه مورد نظرتان را دانلود کنید.
  در غیر این صورت میتوانید نسخه نال شده را از سایت ما دانلود کنید.
  سپس شما باید در هاستتان یک دیتابیس بسازید.این کار را با توجه به نوع هاسستان در قسمت مدیریت دیتابیس میتوانید انجام دهید.سپس برای دیتابیستان یک یوزر و پسورد بگزارید و یوزر را به دیتابیس متصل کنید.
  پس از انجام این کار پکیج ویبولتین را روی سیستمتان اکسترکت کنید و وارد پوشه upload شوید. سپس وارد پوشه include شده و فایل config.php.new را پیدا کنید و آن را به config.php تغییر نام دهید.سپس آن را ویرایش کنید و در خطو زیر اطلاعات دیتابیس و یوزر و پسورد دیتابیستان را وارد کنید.
  کد:
  //    ****** DATABASE NAME ******    //    This is the name of the database where your vBulletin will be located.    //    This must be created by your webhost.$config['Database']['dbname'] = 'نام دیتابیس';
  کد:
      //    ****** MASTER DATABASE USERNAME & PASSWORD ******    //    This is the username and password you use to access MySQL.    //    These must be obtained through your webhost.$config['MasterServer']['username'] = 'یوزرنیم دیتابیس';$config['MasterServer']['password'] = 'پسورد دیتابیس';

  معمولا نیازی نیست که دیتابیس سرور را تغییر دهید و همان localhost است.اما در بعضی هاستهای رایگان دیده میشود که نام هاست چیز دیگریست.که میتوانید جایگزی کنید.

  خوب. پس از تکمیل اطلاعات کانفیگ کلیه محتویات پوشه Upload را زیپ کنید و به هاستتان در مسیر public_html یا در دایرکتوری(پوشه ای) در این مسیر آپلود کنید. سپس آن را اکسترکت کرده.
  و برای طی مراحل نصب به آدرس:
  کد:
  /install/install.php

  بروید و مراحل نصب را طی کنید.اگر ویبولتین شما لایسنس داشته باشد د هنگام نصب از شما یوزر ویبولتین دات ارگ را میخواهد که باید وارد کنید. در غصیر این صورت این مرحله را نخواهید داشت.در هر دو صورت مراحل نصب پس از طی دقایقی و وارد کردن یک سری اطلاعات(شامل آدرس ایمیل و یوزر و پسوردی که میخواهید در سایتتان داشته باشید و نام انجمن و...) مراحل نصب پایان می یابد. سپس شما باید پوشه install را حذف یا تغییر نام دهید.
  تمام شد. ویبولتین شما با موفقیت نصب شد!
  منبع:vbpro.ir

  پاسخ
  ایجاد موضوع جدید   پاسخ به موضوع  

  کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:   1 مهمان