• Link Bait چیست ؟
  #1
  Note 
  Link baitچیست ؟

  لینک بیت ، یک مقاله یا یک امکانی است که برای جلب توجه بازدیدکنندگان و جذب وبلاگ نویس*ها و . . برای دریافت لینک است . Matt Cutts درباره link bait اینگونه میگوید : (( یک چیز آنقدر جذاب که توجه بازدیدکنندگان را جلب کند. )) . link bait*ها میتوانند یکی از ابزار بازاریابی ویروسی باشند ، به این گونه که میتوانید از آنها به عنوان سکوی پرتاب خود یاد کنید !. یک Link Bait خوب ، میبایست یک مقاله ، یک ویدئو ، موسیقی و یا یک نرم افزار باشد .  Link bait و تاثیر آن بر سئو

  تعداد و کیفیت لینک*ها ، یکی از فاکتورهای موتور*های جست و جو برای رتبه دهی به سایت*ها هستند. لینک بیت ، در زیر شاخه لینک بیلدینگ قرار میگیرد و میتوانند یکی از مهمترین بخش*های سایت شما باشند.

  با داشتن لینک بیت خوب ، میتوانید تعداد فراوانی لینک خوب و با کیفیت و بازدید فراوانی دریافت کنید . مطالب خوب در شبکه*های اجتماعی به صورت ویروسی منتشر میشوند و هیچ چیز جلودار آنها نیست .  انواع Link bait*ها

  اطلاعات : این Link bait*ها ، اطلاعاتی را در اختیاز بازدیدکننده قرار میدهند که برای او بسیار جالب هستند . مثل اطلاعات کاملی از جمعیت کره زمین که توانسته نظر خیلی از افراد را به خود جلب کند.

  خبری : انشار جدیدترین خبرها در کمترین زمان ممکن ، میتواند به پیشرفت سایت شما و تبدیل به یک Link bait کمک کند.

  ابزاری : تعدادی از ابزار*ها هستند که به درد افراد میخورند ، مثل تبدیل ارقام ویندوز به فارسی.  بخش*های یک link bait

  تیتر : تیتر مناسب ، میتواند نقش نوشدارو را برای شما بازی کند . آن را طوری بنویسید که کاملا در چشم باشد و بازدیدکنندگان را تشویق و یا دعوت به خواندن ادامه متن کند.

  اطلاعات : توضیحاتی در مورد ادامه صفحه و جذب بازدیدکننده برای ماندن در این صفحه

  بخش اصلی : بخشی است که باید کاربر اطلاعات مورد نظر خود را بدست آورد

  اشتراک گذاری : مهمترین بخش در یک Link bait ، بخش اشتراک گذاری است . باید این بخش را به خوبی طراحی کنید که کاربر در کمترین زمان ، پست شما را به اشتراک بگذارد . زیبایی این بخش و کاربردپذیر بودن آن بسیار مهم است و میتواند نقش اساسی را درون Link bait شما ایفا کند.  چه کسانی به Link bait ما لینک میدهند ؟

  - کسانی که مطلب شما را به درد بخور میدانند و به شما لینک میدهند.

  - رابطه ای بین مطلب شما با خواننده وجود دارد که به شما لینک میدهد.

  - خواننده از لینک دادن به شما سود خواهد برد ، مثلا تکمیل کردن یکی از مطالبش و یا شرکت در قرعه کشی که برای لینک دهندگان میخواهید انجام دهید.

  netqurd.com

  چطور امضا کنم؟  Huh
  پاسخ
  ایجاد موضوع جدید   پاسخ به موضوع  

  کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:   1 مهمان