• مسابقات ملي بازي  کامپيوتری صاحب دبيرخانه دائمی شد
  #1
  Note 
  2 ارديبهشت 1392 - مهر- دبيرخانه دائمي مسابقات ملي بازي سازي رايانه اي در دانشگاه آزاد اسلامی واحد کاشان راه اندازی می شود و اين مسابقات در تقويم دائمي برگزاري مسابقات سالانه دانشگاه آزاد اسلامي قرار مي گيرد.

  دومین دوره مسابقات ملی بازی سازی رایانه ای با همکاری بنیاد ملی بازی های رایانه ای 17 اردیبهشت ماه در دانشگاه آزاد کاشان برگزار می شود این درحالی است که
  این مسابقات نخستین بار نیز در سال گذشته با حضور 32 تيم از دانشگاه هاي دولتي و آزاد در سه بخش دو بعدي و سه بعدي و آزاد در واحد كاشان برگزار شده بود.

  در این راستا عبدالله افشار معاون پژوهشي دانشگاه آزاد اسلامي در دیدار با منصور دياري رئیس واحد دانشگاه آزاد كاشان روند برگزاري دومين دوره مسابقات ملي بازي سازي رايانه اي را كه ارديبهشت ماه در كاشان برگزار می شود بررسی کرد.

  معاون پژوهشي دانشگاه آزاد اسلامي با تاکید بر حمايت جدي از برگزاري مسابقات ملي بازي سازي رايانه اي كه با عنوان IRAN GDC 2013 در كاشان انجام مي شود، گفت: دبيرخانه دائمي اين مسابقات در واحد كاشان راه اندازی و ساخت و اجرای این مسابقات تدوین می شود.

  به گفته افشار، اين مسابقات در تقويم دائمي برگزاري مسابقات سالانه دانشگاه آزاد اسلامي قرار مي گيرد.

  منصور دياري رئیس واحد دانشگاه آزاد كاشان نیز گفت: براي حضور در دومین دوره مسابقات ملي بازي سازي رايانه اي تا كنون 13 تيم از سراسر كشور ثبت نام کرده و پيش بيني مي شود تا پايان مهلت ثبت نام بيش از30 تيم شركت کند.

  چطور امضا کنم؟  Huh
  پاسخ
  ایجاد موضوع جدید   پاسخ به موضوع  

  موضوعات مرتبط با این موضوع...
  موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  Note ساخت کامپيوتری که هرگز خراب نمی شود THE KNIGHT 0 382 17-02-2013 ساعت 13:24
  آخرین ارسال: THE KNIGHT

  کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:   1 مهمان